Julkaisija Wosseno Oy
Toimitus Reino Pulkkanen - toimitusjohtaja
reino.pulkkanen@kauppatie.com
p. 09 2722 970 GSM 0400 451 442

Ljubov Serova - päätoimittaja
ljubov.serova@kauppatie.com
p. 09 2722 966 GSM 0500 765 330
Käyntiosoite

 

Oraspolku 9 00680 Helsinki
Puh. 09 2722 966  Fax 09 2722 356
venäjäksi 09 2722 966
Kartta Kartta * Карта
Myynti Bo-Erik Green
09 2722 969
bobi@kauppatie.com
  Tapio Österman
09 2722 971
tapio.osterman@kauppatie.com
  Hannu Laakso
0415 862 801
hannu.laakso@kauppatie.com
  Jaakko Hyytiäinen
09 2722 974
jaakko.hyytiainen@kauppatie.com
Lahti Kari Korhonen
Puh. 03 781 0065
kari.korhonen@kauppatie.com
Kajaani Atso Kolehmainen
08 613 4025
atso.kolehmainen@kauppatie.com
Pietari
ja tutkimus
Juha Molari
Ligovskij pr., 65
P. +7 921 972 1614
juha.molari@kauppatie.com
  Web & graphics:
vladimir.blinov@kauppatie.com
Tekniset tiedot Palstan leveys 44 mm
Sivun korkeus 460 mm; leveys 315 mm
Rasteritiheys Sanomalehtipaperilla
40 lin/cm
Aineistoinformaatio Ljubov Serova
Puh. 09 2722 966  GSM 0500 765330
Aineisto-osoite aineisto@kauppatie.com
Kirjapaino Pyhäjokiseudun kirjapaino, Oulainen